Publikováno Komentáře: 4

Poukázky z kartiček na poslední chvilku.

Můj poslední článek v tomto roce bude sice z kartiček, ale nebude to stránka. Bude se jednat o dvě poukázky/dárečky. Snad si tento článek nebude číst manžel, přišel by totiž o část překvapení.
Použila jsem kartičky z kolekce Ahoj zimo! a úžasné plexi ozdoby. Nedávno jsem si pořídila dvě raznice na kolečka, ty jsem taky musela použít. Jinak to nešlo, o kolečkách přemýšlím už delší dobu a nápad se konečně realizoval.

Prvním poukazem je kartička nalepená na přáníčkový základ. Použila jsem stužku, jako kdybych balila dárek. Původně jsem chtěla vyrazit motiv kolečka a celou kartičku podlepit. Jenže raznice se nedostane tak daleko, vyražený tvar by byl moc u kraje. Dále doporučuji kolečka přes uzel připevnit pomocí kancelářské sešívačky. Použila jsem oboustrannou lepící pásku, ale není to ono.

Vyrazila jsem si ještě modré kolečko, na které jsem nalepila bílou hvězdičku. Použila jsem tekuté lepidlo, u kterého je lepší nalepit nejprve ozdobu a potom i s ozdobou přidat modré kolečko na poukaz. Tímto byl základ hotový a stačilo přidat jen text.

 Ten jsem natiskla pomocí razítkových abeced a křídových inkoustů. Výsledek se mi moc líbí, prolínání dvou odstínů modré či jiné barvy určitě ještě někdy využiji.

  

 Z druhé použité kartičky se stal přímo dárek. Opět jsem trochu zápasila s omezením raznice. Velkou kartičku 6×4 jsem tedy rozřízla v půlce a na každou vyrazila polovinu kruhu. Místo 3D pásky jsem použila pěnovku (moosgummi), kterou jsem z obou stran polepila oboustrannou lepící páskou. Každou polovinu kartičky jsem ze tří stran podlepila, abych získala 3D efekt. Do vyraženého tvaru jsem nalepila plexi ozdobu. Takto krásně zapadne do “přáníčka” a přesahuje jen malinko, což je lepší, než kdyby se tam ukryla celá.

Přidala jsem text bude to JÍZDA, protože do každé vzniklé kapsičky přidám kartičku na lístky do MHD. Nemohu přidat rovnou jízdenky, protože zrovna v okamžiku tvoření jsem doma žádnou neměla. Tak se stalo, že když už je mám, tak se tam nevejdou. Příště bych takto rozstřiženou kartičku nalepila na polovinu přáníčkového základu ze všech čtyř stran a až ten podlepila pěnovkou na druhou polovinu základu tak, aby mi vznikly dvě přihrádky. Zvětšil by se mi tím prostor na vkládání. Stále bych to tak mohla udělat, ale ani tak by se mi tam asi 6 kusů na každé straně nevešlo. Posledním krokem bylo sloupnout ochranou folii na srdíčku.

Přeji vám krásné Vánoce a v roce 2017 plno úžasných momentů, které si budete chtít zaznamenat a připomínat si je ještě za spoustu let.

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

4 komentáře u „Poukázky z kartiček na poslední chvilku.

  1. Děkuji, Péťo :). Jo, pan BS by byl fajn, ale toho se nedočkám :(.

  2. Děkuji :). Tak nedávno jsem zjistila, že na mé příspěvky nekouká :). Prý nechce, aby to vypadalo, že mě kontroluje ;).

  3. Taky se mi moc líbí.
    A já kvůli koleckum přemýšlím o bigshotu 🙂

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738