Publikováno Napsat komentář

PL, SCRAPBOOK // když jsme spolu

Vítám vás u svého dvanáctého článku v tomto roce. Neskutečné, jak to rychle uteklo, nezdá se vám? Předpokládám, že vánoční přípravy už v každé domácnosti vrcholí, přemýšlíte, co všechno ještě udělat, na co určitě nesmíte zapomenout. Neměly byste určitě zapomenout hlavně samy na sebe, takže se pohodlně usaďte, uvařte si kafe, možná ochutnejte i nějaké cukroví a podívejte se na mou zcela nevánoční inspiraci.

Konečně jsem mohla vzít do ruky jednu z posledních kolekcí- Když jsme spolu a slepila jsem si jeden prodloužený víkend strávený v Praze. Fotek samozřejmě bylo hodně, takže mám rovnou 2 kapsové stránky a jeden layout.

Na první stránku jsem si vzala růžové a oranžové kartičky, doplněné těmi bílými s texty. Tentokrát jsem se i rozepsala a text jsem tiskla na počítači. (trošku časově náročnější, ale jsem maximálně spokojená).

V kolekci je opět čtvrtka se štítky, kterou jsem řádně rozkuchala a štítky jsem použila nejen na doplnění textu, ale i jen tak…

Na štítky jsem také tiskla text na počítači…

Použila jsem mini písmenkovou abecedu…

A nevynechala jsem ani nový tvar štítků- kolečka jsou skvelá.

Druhá stránka obsahuje trošku více textu- ten jsem tiskla již na klasické PL kartičky.  Jednu z kartiček jsem použila na ležato a částečně překryla fotkou…

Druhá kartička obsahuje pouze text.

S dalším zdobením jsem to opět nepřeháněla- doplňující text na štítcích, vosková pečeť a dřevěný výsek srdíčka. Nic víc nebylo (podle mě) potřeba.

A protože jsem fotek měla opravdu hodně, navíc jsem již delší dobu měla uložený layout k liftování, vznikla i tato stránka do alba. Protože kolekce obsahuje i visačkovou čtvrtku, tak jsem fotky zastřihla do tvaru visačky a doplnila ji o visačku v jemném růžovém odstínu, abych trošku odlehčila záplavě oranžové.

Na spodní část stránky jsem přilepila jednotlivě vystříhané štítky- tak jak mi při stříhání přišly pod ruku jsem je rovnou lepila. Nakonec jsem je překryla pruhem dalšího papíru, který jsem ještě projela na šicím stroji. Trocha roští v podobě kytičkových výseků, pár srdíček a byla i třetí stránka hotová. Tomu říkám plodná neděle 🙂

Měla jsem ještě v plánu jednu stránku- fotky s letošním prvním sněhem a novou mrazivou kolekcí, ale zase tak dlouhá ta neděle nebyla, tak třeba příště.

Tímto naprosto nevánočním tématem se s vámi pro letošní rok loučím, užijte si zbytek adventního času, přeji krásné a pohodové Vánoce přesně podle vašich představ a šťastné vykročení do nového roku. Snad nám přinese lepší okamžiky než ten letošní. (“pozitivní ” okamžiky se mi úplně nepozdávaly 🙂 ) Mějte se krásně, lepte, stříhejte a hlavně se nezapomeňte pochlubit.

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartičky do fotoalba – Když jsme spolu (Design A, 3×4)
To chci ♥
Samolepky – Když jsme spolu (kvítka)
To chci ♥
Samolepky – Když jsme spolu (texty)
To chci ♥
Kartonové výseky – Když jsme spolu (kvítka)
To chci ♥
Kartonové výseky – Když jsme spolu (sada)
To chci ♥
Kartonové výseky – Když jsme spolu (texty)
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Když jsme spolu (hořčičná)
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Když jsme spolu (pudrová)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Když jsme spolu – Světle růžová
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Když jsme spolu – Vlnky
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Když jsme spolu – Větvičky
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Když jsme spolu – Šedá
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Když jsme spolu – Štítky (barevné)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Když jsme spolu – Kvítka
To chci ♥
Papírové ozdoby – Když jsme spolu – Texty
To chci ♥
Voskové pečetě – Když jsme spolu (sada 6 ks)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, DT Petra, Project Life, Scrapbooking
Napsat komentář