Publikováno Napsat komentář

PL// jarní cyklo výlet

Vítám vás dnes na blogu lepikaro a po delší době jsem si připravila stránku do PL alba. Víkend jsme s rodinou měli strávit mimo domov, ale zaúřadovala rýmečka a zůstali jsme domat. Tak jsem volný víkend využila ke scrapování. Původně jsem měla v plánu najít podzimní fotky z loňského roku, ale při procházení alba jsem zjistila, že mi chybí dolepit i jarní týdny. Co si budeme nalhávat, vzpomínky na jaro 2020 nejsou úplně nejlepší, ale nedá se nic dělat.

Zjistila jsem, že v rámci týdne nemám téměř žádné fotky- byli jsme doma, nikam se moc nesmělo, školka byla zavřená. Takže mám fotky jen z jednoho nedělního odpoledne, kdy jsme vyrazili na cyklostezku Mutěnka. Emma už odmala jezdí celkem pravidelně s dědou a babi na cyklovýlety a tentokrát jsem se k nim přidala i já.  Sáhla jsem po kolekci Když jsme spolu, nic víc zase nebylo potřeba. Ráda tvořím vždy z jedné kolekce, vše k sobě hezky ladí a nemusím přemýšlet, co použít.

Na velkou fotku jsem na štítek natiskla datum, kdy se výlet konal, odzdobila kytičkou a srdíčkem. Ve stejném minimalismu jsem pokračovala i na dalších kapsičkách.

Trocha journalingu se mi vešla na velkou kartičku pod fotku. Stejný princip jsem uplatnila i na fotce s rouškou-Emma si šla koupit limonádu.

Kartička s textem máme se rádi, celou stránku s fotkami odlehčila.  Mini písmenka jsem použila na lokaci místa na fotce.  To je ode mě pro dnešek vše, ale brzy se zase “uvidíme”. Doufám, že se vám podzimní nachlazení vyhýbají a užíváte si krásného počasí.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartičky do fotoalba – Když jsme spolu (Design A, 3×4)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Když jsme spolu (Design A, 6×4, II. jakost)
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Když jsme spolu (pudrová)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, DT Petra, Project Life
Napsat komentář