Publikováno

MŮJ MALÝ PL // Září a říjen 2019

Krásný den Vám přeji,

dnes jsem si pro Vás připravila dvě stránky z mého malého PL sešitu. Jak již víte jedná se o to, že jeden měsíc v roce vypíchnu jednou tou nejlepší událostí. Pro tentokrát jsem si nachystala kolekci Podzim a Náš týden.

Kolekci podzim jsem využila na listopadový víkend v Příchovicíh. Všechny fotografie jsou čtvercového tvaru. Ten jsem si poslední dobou dost oblíbila. Jedna fotografie je stejně velká jako insta kartička 4 x 4 palce tedy 10 cm x 10 cm, další dvě jsou velké 2 x 2 palce tedy 5 cm x 5 cm.

Levá strana je podlepená insta kartičkou, na ní jsem nalepila dvě menší fotografie a doprostřed nalepila ze starší zásoby epoxovou samolepku s nápisem to je krása. Do pravého horního roku jsem nalepila poslední fotografii z této stránky a vedle svisle jsem nalepila z velké papírové abecedy nápis LES.

Pravá stránka je opět jednoduchá. Fotografii o velikosti 4 x 4 palce jsem nalepila doprostřed strany do pravého dolního rohu jsem nalepila nápis láska opět ze starších zásob letní kolekce.

Poté jsem vzala dva zbylé papíry žlutý a zelený a vystříhala jsem o velikosti 3 x 4 palce. Nalepila je vedle sebe. Zelený papír jsem ozdobila nápisem Příchovice.

A máme hotovo.

Další dvojstrana je ze září, kdy jsem byla na svatbě spolužačky ze střední školy. Popravdě řečeno jsem si tuhle stránku předem naplánovala, ale tisk fotografií na tuto stránku byl takový pokus omyl, protože jsem odhadovala velikosti.

Ale nakonec všechny fotografie se na stránky vešly. Hlavním mým cílem bylo mít dvě velké fotografie. A to se povedlo.

Ostatní fotografie jsou menší. Já hlavně miluju ten šedozelený papír, který jsem musela použít. Na druhé straně jsem použila papír větvičky. A jak jste si oblíbily mini abecedy? Já teda hrozně moc, proto jsem jí i zde použila.

Zbytek fotografií jsem dozdobila kartonovými a papírovými nápisy. Když jsem vše hezky nalepila a dozdobila tak máme hotovo.

Prozradíte, co máte v plánu za další papírové projekty?

Mějte se krásně.

 

Monča

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartičky do fotoalba – Podzim (Design INSTA, 4×4)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Podzim – Zelená
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Podzim – Žlutá
To chci ♥
Papírová abeceda – Rodina (žlutá)
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Náš týden – Šedozelená
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Náš týden (Šedozelená)
To chci ♥
Kartonové výseky – Když jsme spolu (texty)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Náš týden
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, české kartonové ozdoby, DT Monča