Publikováno Napsat komentář

MINIALBUM // V zimě na chalupě 2. část (videoprohlídka)

V úterním článku jsem ti ukázala, jak si vyrobit vlastní chipboardy a ty jsem samozřejmě musela hned použít a kam jinam, než do rozdělaného minialba! ✂😊 Jak jsem si vyrobila základ alba už jsem ti ukazovala v tomto článku včetně videa a minialbum už jsem konečně dokončila 😍 Tak se pojďme podívat dovnitř!

Stránky do alba jsem si nařezala s obyčejných bílých čtvrtek a také ze scrapbookového papíru sníh … kromě toho jsem použila také spešl “papíry” – například průhledou fólii a nebo můj milovaný pauzák! Ten jsem použila na titulní stránku, na kterou jsem nalepila papírové ozdoby a s pomocí samolepkové abecedy vytvořila nadpis. Papíry jsem si nařezala na rozměr 15×11 cm a pomocí kleští proděravěla tak, aby dírky seděly na kroužky. Připravila jsem si také “otevíračky” a hnedka tu první jsem “nastavila” fólií a aby to nebylo z druhé strany vidět, nalepila jsem na okraj kus utrhlé kartičky. To já prostě můžu, to trhaní! 😁 přes folii jsem pak z obou stran nalepila na stejné místo stejně velké fotky. Musím říct, že do tohohle efektu jsem se zamilovala!

Na zdobení jsem použila také papírové ozdoby, které jsem si předělala na chipboardy! Zajímá tě jak? Mrkni se na videonávod 😊 Vytáhla jsem také starší verzi papírových ozdob jídlo, kde byl tento mega nápis “#dobrota”, který přesně seděl na rozměr kartičky. Celé jsem to podlepila natrhanou kartičkou z kolekce jídlo. Některé ozdoby jsem podlepila 3d samolepícím kolečkem.

Mezi klasické stránky s fotkami jsem přidala i stránku z průhledné fólie, na kterou jsem nalepila papírový věneček z obou stran a také kartonový nápis zima … a vůbec mi nevadí, že to “nelícuje”. 😊

Zdobila jsem také samolepkami a vzpomněla jsem i na naše voskové pečetě! Kromě celý otevíracích stránek jsem přidala i jednu malou odklápěčku přímo na stránku. K tomu skvěle posloužil proužek pauzáku! Pod odklápěčku jsem nalepila QR kódy, které po načtení zobrazí odkaz na youtube video, které se zobrazí pouze na mém mobilu. Video mám nastavené jako “privátní” a tak ho nikdo jiný nezobrazí, pokud není přihlášený na mém účtu. Myslím, že to je skvělý způsob, jak album udělat trochu víc interaktivní a dostat z počítače nejen fotky, ale i videa! Zajímalo by tě, jak takové QR kódy tvořit? 🤔

Bez štítků já už praktiku nefunguju 🤣 a tak je samozřejmě najdeš v průběhu celého alba a nadpisy nad mini jsem tvořila tou super mini abecedou!

A tady už je video z prohlídky celého alba!

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

3D samolepící pěnové kolečka (117 kusů)
To chci ♥
Průhledná Fólie (A4, 3ks)
To chci ♥
Pauzovací papír (A4, 3ks)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Mrazivé dny (Design A, 6×4)
To chci ♥
Samolepky – Mrazivé dny (texty)
To chci ♥
Samolepky – Mrazivé dny (tvary)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Mrazivé dny – Sníh
To chci ♥
Kartonové výseky – Mrazivé dny
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Mrazivé dny (světle modrá)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Mrazivé dny – Texty
To chci ♥
Papírové ozdoby – Mrazivé dny – Tvary
To chci ♥
Voskové pečetě – Mrazivé dny (sada 6 ks)
To chci ♥
Kartonové výseky – Náš týden (Dny v týdnu)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jídlo (Design A, 6×4)
To chci ♥
Papírové výseky – Jídlo (nová verze)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Bára, minialbum, Samolepky
Napsat komentář