Publikováno Komentáře: 2

MINIALBUM // prázdninové vzpomínky

Zdravím všechny papírové nadšence. Doufám, že si ještě naplno užíváte prázdnin, dovolených, slunce, vody a jiných radovánek. Určitě vám neušlo pozornosti, že Barča naskladnila novou kolekci Báječné léto… Jako co vám budu povídat, uchvátila mě hned na první dobrou. A i přes menší komplikace s naskladněním a dodáním jsem ji v pátek držela v ruce, takže dnes vám ukážu část minialba z naší loňské dovolené, na které jsem použila tuto kolekci.

Celé album jsem měla již předchystané- vybrané a vyvolané fotky, rozvržené kapsy apod. Takže jsem se mohla pustit hned do tvoření. Vybrala jsem si proužkované žluté snap album 6×8 (jak se krásně barevně hodí ke kolekci- to je fakt náhoda, měla jsem ho doma již delší dobu).

 

Samozřejmě jsem musela použít papír s mapou České republiky, kde jsem si vyznačila místo dovolené (doufám, že jsem to alespoň trošku trefila- každopádně kraj je správně 🙂 ), doplnila datum (minisamolepky jsou fakt boží) a nadpis (odstřihla jsem část nápisu z výseku).

 

Protože jsme každý den dovolené trávili na nějakém výletu, tak jsem se rozhodla, že jednotlivé dny oddělím vellumem. Na ten jsem jen nalepila údaje o daném místě, sáhla jsem i do podzimní kolekce pro zvířátka, protože jsme byli v ZOO.

Do jedné kapsové stránky jsem vytvořila kapsičku pro vstupenky ze ZOO (také sbíráte všechny vstupenky, prospekty apod?).  Na fotku z auta jsem musela použít výsek autíčka.

Tady už jsem si k ruce vzala papír se štítky a stříhala a stříhala. Opět chválím písmenkové samolepky, jsou fakt pidi, takže se vejdou i na štítky. Tady popisují, jaké jsem nemehlo- podařilo se mi na kalhoty i batoh vylít kafe…

V albu se budu snažit střídat kapsové stránky a layouty. Tato stránka zachycuje Emmu na hřišti, vzala jsem si k ruce big shot a kruhové šablony a fotky jsem řízla, aby se jich vešlo více na stránku. I když kolekce báječné léto… nemá velkou abecedu, vůbec to nevadí. Barevně se hodí i např. tato z kolekce Rodina.

Tady jsem Emmu vystřídala za zvířata. Opět jedna fotka do kruhu a abeceda z kolekce Rodina. A štítky… samozřejmě.

Aby bylo album zajímavější, vložila jsem i nekapsové prvky. Přeložila jsem pruh oranžové čtvrtky (aby se vešlo fotek ještě více), pro lepší manipulaci jsem přidělala štítek na otáčení. Výseky a samolepky stromečků jsou moc roztomilé a k fotkám přírody se hodí.

Po otevření najdeme část fotek…

Tady jsem si vypomohla i PL kartičkou.

Protože byl big shot i raznice na stole, tak jsem jich opět využila. Vyřezala jsem si fotky a barevné čtvrtky, doplnila o štítky a text a další stránka je htoová.

 

V plánu jsem měla vám ukázat celý první den, bohužel jsem to časově nestihla, tak alespoň taková malá ukázka. Napište do komentáře, zda chcete příště vidět další stránky z alba, potřebuji motivaci, abych ho co nejdříve dokončila 🙂 Přece jenom už na mě čekají fotky z té letošní dovolené… Mějte se krásně a nezapomínejte se pochlubit, co jste nejen z této kolekce vyrobily vy-  #lepikaro na instagramu, ať to všichni vidí.

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartičky do fotoalba – Naše báječné léto … doma (Design A, 3×4)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Naše báječné léto … doma (Design A, 6×4)
To chci ♥
Samolepky – Naše báječné léto … v lese
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Naše báječné léto – Barvy (sada papírů)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Naše báječné léto – Štítky (barevné)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Naše báječné léto – Štítky (černé)
To chci ♥
Kartonové výseky – Naše báječné léto … na chalupě
To chci ♥
Kartonové výseky – Naše báječné léto (sada)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Naše báječné léto – Tvary (sada papírů)
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Naše báječné léto (modrá)
To chci ♥
Papírové výseky – Naše báječné léto (sada)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, DT Petra, minialbum

2 komentáře u „MINIALBUM // prázdninové vzpomínky

Napsat komentář