Publikováno Napsat komentář

MINIALBUM // Monči prosincové album


A je po Vánocích a vy si říkáte, že to byly ty nejlepší Vánoce, které jste kdy měly? Tak co takhle si ty nejlepší Vánoce hezky zaznamenat v krásném albu December Daily od Ali Edwards? Já jsem si ho začala dělat loni, takže letos mě čekalo druhé album. Docela dlouhou dobu jsem si lámala hlavu jakou kolekci použiju. Jednoho krásného dne přesněji 25. listopadu Bára naskladnila krásnou vánoční kolekci. Bylo tedy rozhodnuto.

Jak vlastně začít? Není to nic těžkého. Není potřeba mít doma všechny ty vychytávky z internetu. Stačí Báry vánoční kolekce plus dokoupit pár papírů navíc, tužka, oboustranná lepící páska, nůžky, děrovačka (já mám kleště) a glossy lepidlo a může se začít. Nejdůležitější složkou jsou vaše vánoční fotky. Já si December Daily dělám průběžně, takže jsem si fotky nechávala vyvolávat jak se mi to hodilo. Jednou 4 fotky jindy 2 fotky. Nevýhodou je, že se naběháte do fotosběrny. Ale to nevadí, když kvůli dárkům jsme schopné oběhat půlku města.

Jako první jsem si udělala desky. Báry kolekce mi letos vážně sedla nejen barvami (zlaté, černé a bílé), ale i velikostí papíru 6 x 6. Jako první jsem si udělala desky (stačí silnější lepenka – koupíte u knihařů nebo ve specializovaných obchodech na papír). Formát byl o pár centimetrů větší než papír 6 x 6, celé desky jsem zabalila bílým papírem, dovnitř nalepila zlatý papír a přední stranu jsem nazdobila.

Pokud si děláte December Daily průběžně, je dobré si někam zapisovat co jste zrovna ten den prožily, abyste na něco důležitého nezapomněly a samozřejmě fotit a fotit. A pak jen a jen lepíte a lepíte. Formáty fotek mám 10 x 15 a 9 x 13. U pár fotek jsem si udělala koláž a potom jsem si fotky rozstříhala na menší čtverečky. Rozhodla jsem se, že na stránku, kde jsou fotografie, použiji ozdoby nebo samolepky. Text jsem si nechala na druhou stranu, abych si fotky nekazila svým písmem.

 

 

Letos jsem si chtěla ušít vánoční stromeček pomocí flitrů tak jsem to zkusila. Loni se mi zalíbilo dát před fotku čirou acétovou folii a s nápisem tak jsem si ji do svého alba dala. Album jsem si spojila béžovým a hnědým provázkem nebo můžete použít knihařské kroužky. Doufám, že si vyrobíte své vánoční album a budete ho obdivovat i v červenci.

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738