Publikováno Komentáře: 2

MINIALBUM // Léto lásky 1. část

Léto lásky je text písničky, která mi občas zní v hlavě. V tu chvíli jsem se rozhodla si udělat prázdninové album stejně tak, jako si dělám adventní album. Miluju léto i zimu, když se mě v létě zeptáte, co mám radši, řeknu léto a v zimě zase řeknu zima. Sice je půlka srpna, ale ukážu vám první část alba a tím je červenec. Nejvíc stránek mi zabral 14denní tábor, protože to byla jediná má dovolená, ale krásně jsem si vyčistila hlavu. Fyzicky a spánkově je na tom člověk hůř než na začátku dovolené, ale stojí to za to. Na tábor jezdím pěknou řadu let konkrétně od roku 1999 a miluju to tam! Všechny stromy, rybníky, louky, potůček. Je to tam prostě nádherné. A teď dost básnění o táboře.


Přemýšlela jsem jaký tvar alba použít. V lednu jsem psala článek o December Daily, kde jsem použila čtvercový tvar papírů. Jak jste se dočetly v článku, kde mě Bára představovala, jsem psala, že mám ráda Steffi Ried, a podle ní jsem se inspirovala a použila velikost papíru 4.25 palců x 9 palců.

Na celé album jsem použila kolekci Léto (konkrétně design D kvůli kartičkám, které jsou na výšku), která je perfektní. Objednala jsem si celou sadu a ještě pár papírů navíc. Fotky jsou ve velikosti 5 cm x 7,5 cm, protože jsem k narozeninám dostala „kapesní“ domácí tiskárnu. 

Celé album jsem pojmenovala M&M (jako Monika a Martin). Na každou stránku jsem se snažila použít datumové razítko, kartičky, písmenka, textové nálepky, kartonové výseky, papírové výseky

Použila jsem i různé velikosti papíru, visačky.

Důležité pro mě bylo dát si do alba pohledy, které mi přišly na tábor a diplom. Jak album dopadlo a jak vypadá zbytek, se dozvíte v dalším mém článku.


Létu lásky zdar.

Použité produkty


Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

2 komentáře u „MINIALBUM // Léto lásky 1. část

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738