Publikováno Napsat komentář

Koho baví čtení?

Je krásnější barva než růžová? 🙂 Může Crazy cat odpovědět jinak než, že není? Jasně, že nee…. A přesně proto jsem znovu využila pruhovaný papír s názvem Jaro a květovaný papír. Budu si muset doplnit jeho zásoby, protože mě zkrátka neskutečně baví. A ač mě to samotnou překvapuje, stačili mi vlastně tyto dva produkty, ikdyž jsem těch ostatních měla plný stůl :))

Co mě taky ale baví jsou výrobky, které nejsou očekávané. Kromě přání tedy věci jako layouty, visačky na květiny nebo záložky. Zkrátka dárečky jen tak pro radost. Tentokrát jsem se rozhodla pro záložku.

Připravila jsem si výsek pruhovaného papíru o velikosti 9 x 17 cm tak, abych měla pruhy hezky pod sebou. Růžová, šedá, světle šedá, bílá. V tomto pořadí. Poté jsem si připravila výsek z květovaného papíru o velikosti 8 x 16 cm. Na obou dvou výsecích jsem rohovou raznicí zaoblila horní rohy a květovanou část jsem několikrát v horní části obtočila stříbrným provázkem křížem krážem. Oba výseky jsem pak spojila oboustrannou lepící páskou.

Teď přišla na řadu srdíčka. Oba tyto papíry jsou za mě krásně něžné, takže z nich nějak neumím vymyslet něco, co by ve výledku taky nebylo něžné 🙂 Pomocí srdíček jsem si tedy připravila 3 3D srdíčkové výřezy, na kterých podklad opět tvořil pruhovaný papír, a vrchní část květovaný papír. Obě vrstvy jsou v různých směrech a v různých směrech jsem pak i 3D výřezy, které jsem rozmístila na záložku. Čtvrté srdičko je menší a pouze s pruhovaného papíru. částečně jsem ho založila pod stříbrný provázek.

V horní části jsem udělala ještě otvor na použití průchodky, kterou jsem provlíkla růžový provázek.

Moje záložka je nyní z druhé strany bílá. Bude ještě obsahovat text, který na ní napíšu jako darování.

Taky máte tyhle dárky jen tak rádi? 🙂

Užívejte jara, nasávejte sluníčko a mějte se krásně 🙂 Erika

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738