Publikováno Komentáře: 10

INSPIRACE // Moje prosincové album (4. část)


Konečně hotovo! Moje prosincové album jsem ukončila k 26.12., chtěla jsem aby se týkalo pouze Vánoc a všeho kolem. Kromě tohoto alba, budu dělat normálně i PL stránky … až se k nim někdy dostanu …
Aktuální skluz v PL je 29 týdnů. Kdy já tohle doženu?!

Kromě společného ležení u pohádek, jsme byli také na oslavě narozenin, tentokrát na druhé straně rodiny. Fotky se mi líbily obě a nechtěla jsem jednu mít po otočení stránky a “rozbít” tak den. Udělala jsem tedy jednoduchou odklápěčku a pod fotku napsala zápisky.

Zachytila jsem naše poslední nákupy. Na ozdobení jsem použila textové samolepky, akrylové hvězdičky a kartonovou větvičku.

Při prohlížení krásných December Daily albumů jsem zahlédla tuhle skvělou harmoniku. Jelikož jsme ze zdobení stromečku měli dost fotek, byla volba jasná. To si peci musím vyzkoušet! Opět platí pravidlo, neodfláknout (že Bařeno …) měření. Harmoniku jsem podlepila 3d pěnovými čtverečky, aby se dala dobře zasouvat sponka, na kterou jsem pomocí tvrdnoucího lepidla přilepila jednu epoxy ozdobu. Podklad tvoří kartička a ozdoby jsou tématické – kartonové stromečky. Do alba jsem ještě na ozdobu přidala visačku, jak jinak než tu stromečkovou.

Další dvě stránky jsou na kartičkovém základu a jsou zdobeny velmi jednoduše.

Z druhé strany jsou kartičky bílé a jelikož byla fotka dost tmavá, nedávala jsem pod ni žádný vzor. Z balení dárků jsem měla pouze jednu fotku a ještě se mi nelíbila, tak jsem ji do alba nakonec nedala. Vybrala jsem si čtvercovou kartičku a na ni zapsala alespoň zápisek.

Je to tu! Máme strom a už vyhlížíme ty Vánoce … Od začátku jsem věděla, že v albu chci mít alespoň jednu obří fotku. Volba padla zrovna na stromek. Opět jsem si album proložila pauzákem/vellumem a na něj nalepila papírový nápis.

S Lukášem slavíme spolu čtvrté vánoce, ale tohle je vlastně první společně focení u stromku. Byla to docela fuška, ale nakonec se povedlo i to, že se Alys koukala do foťáku! Opět jsem měla dvě fotky, které v albu prostě musely být a tak jsem udělala opět odklápěčku.

První vánoční svátek chodíme k Lukášově ségře, kde se všichni sejdeme. Nechybělo ani společné focení, to naše strana rodiny bohužel trochu zapomíná. Sice jsme se vyfotili u stolu, ale babička fotila na starý filmový foťák, takže fotku budu mít kdo ví kdy :))) Na fotku jsem nalepila velký akrylový nápis a lehce ozdobila. Druhý svátek vánoční patřil kochání se dárky. Letos jsem od rodiny dostala v podstatě jen scrapbookové věci, tedy až na pár výjimek. Nad fotku jsem dala nápis z černé abecedy a také jen lehce ozdobila.

Zadní stranu jsem nechala bílou. Krasopisem (v mém případě škrabopisem) jsem napsala “Vyrobeno s láskou” a pak jsem si všimla, že místo “vyrobeno” jsem napsala “vyrorobeno”, takže přišel na řadu štítek a znovu napsat. Chybě se ani moc nedivím, album jsem dodělávala do pozdních/brzkých ranních hodin, ehm ehm.

Jelikož je to poslední část, mám pro tebe i video s prolistováním! Nakonec jsem na každou adventní neděli nalepila číslo.

Myslím, že příští rok si album udělám znovu, jen už teď vím, že ho budu dělat určitě do alba 6×8 s kapsami. Vlastní album sice vypadá skvěle, ale jsem víc kapsový typ.

A jak sis letos s prosincovým albem poradila ty? 🙂

Přeji ti úspěšný nový rok plný papíru a vyfocených fotek ke scrapnutí 😉

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

10 komentářů u „INSPIRACE // Moje prosincové album (4. část)

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738