Publikováno Komentáře: 2

INSPIRACE // Moje prosincové album (4. část)

Dnes sice není adventní neděle, ale zítra už je Štědrý den a to si budeme všichni užívat rodinné pohody a tak jsem se rozhodla podělit se o další část prosincového alba už nyní.

V krabici s razítky už mám nějaká čas razítko s jelenem. Moc jsem ho chtěla použít, ale nedařilo se mi nijak sladit s fotkou. Tak jsem si vzala pauzák/vellum a pomocí embosovacího inkoustu ho natiskla a nasypala na něj embosovací prášek a horkovzdušnou pistolí zatavila. Vznikl mi takový rozdělovník.

Vánoční nálada panovala také v práci. Holky krásně ozdobily stromeček a také Darth Vadera 🙂

Ve dnech 12. a 13. prosince se toho moc nedělo. Objevila jsem ale, že Spotify už spustilo každoroční statistiku a tak v albu nemohla chybět. Na další den jsem se rozhodla sepsat, jak vypadá náš Štědrý večer u babičky. Použila jsem kartičku o velikosti 6×4 v designu A. Vybrala jsem si tu s věncem. Text jsem si dotiskla na kartičku na tiskárně včetně text “naše tradice”. Na kartičku jsem přidělala štítek, aby se to lépe otáčelo a na něj nalepila textovou samolepku.

Z druhé strany jsou kartičky prázdné a tak jsem začala vymýšlet, jak ji zaplním. Z balíčku kartiček o velikosti 3×3 jsem si vzala tu s textem “Veselé Vánoce”. Na ni nalepila kartonovou ozdobu s textem “spolu je nám nejlíp!” a na druhou stranu štítku nalepila samolepku “nezapomeň”. Kartičku jsem nakonec trochu pocákala zlatým sprejem. Bez toho by to nešlo 🙂

S Lukášem jsme si zavedli novou společnou tradici. Už druhý rok jsme byli na vánočním koncertě kapely SKYLINE. Fotku jsem si vytiskla trochu menší než je kartička 4×4, na kterou jsem pak fotku nalepila. Nápis kartičky byl jasně daný.

Před Vánoci jsem měla také poměrně velký shon okolo eshopu a tak jsem měla radost, že předposlední pátek před Vánoci odešly všechny objednávky. Myslela jsem si, že už na poštu nepojedem, proto ten zápisek.

Chtěla jsem si vyzkoušet další takovou “machrovinku” a to “chrastítko”. Jelikož nevlastním tavičku na folie FUSE, musela jsem si poradit trochu jinak. Vzala jsem si hotovou kapsu do instagramového alba, do ní dala různé ozdoby a vršek prošila obyčejnou jehlou a nití.

V prosinci má několik členů rodiny narozeniny a tak tento víkend byl plný oslav. Zápisky jsem opět napsala na kartičku a schovala za fotku. Aby se snadno vyndávala, přidala jsem štítek.

O třetí adventní neděli jsme dopoledne proleželi všichni tři na gauči a odpoledne jsme šli na další oslavu (stránka o oslavě bude až v dalším pokračování po Vánocích).

Jelikož jsem tak kreativní, opět jsem zápisky napsala na kartičku a schovala za fotky 😀 Tentokrát jsem dřevěnou ozdobu použila jako takovou “sponku” a jen tak kartička nevypadne.

Další pokračování mého prosincového alba je naplánované na sobotu 30. 12., jelikož další neděli si všichni budeme užívat oslav Silvestra.

Přeji krásné prožití svátků, mnoho zachycených momentek a hlavně pohodu! 🙂

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

2 komentáře u „INSPIRACE // Moje prosincové album (4. část)

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738