Publikováno Napsat komentář

INSPIRACE // Moje prosincové album (3. část)

Krásnou adventní neděli! Opět jsem pokročila v prosincovém albu, ale začínám nabírat lehký skluz …

Fotek vánoční výzdoby u nás doma jsem měla víc a nechtěla jsem je tisknout úplně malé a snažit se je natěsnat na jednu stránku a tak jsem si vyrobila odklápěcí stránku. Tu jsem udělala tak, že jsem si nařezala pruh 30 x 15 cm (moje album je velké 15 x 15 cm), v polovině přehnula a z jedné strany uřízla 2 cm, aby bylo místo na kroužky. 
Na přední stranu “odklápěčky” jsem pomocí černé abecedy udělala nápis, nalepila fotku a tu ozdobila textovou samolepkou. Dovnitř jsem různě nalepila fotky a napsala žurnaling. To jsem doplnila papírovými výseky a vše pocákala zlatým sprejem.
Na protější straně je fotka z koncertu, který jsme si se ségrou nadělily pod stromeček. Je to naše tradice. Po koncertu jsme se zdržely s kamarády a jeden bedňák začal házet trsátka a my jsme jedno vybojovaly. Neuvěřitelné štěstí a euforie! Normálně bych si to nechala do klasického PLka, ale moc to pro mne znamená, zvlášť když koncert byl jeden velký vánoční dárek. Stránku jsem zdobila jednoduše. 
Na kartičku 2×2 jsem napsala žurnaling a lehce zastrčila pod fotku a přilepila. Pro datum jsem použila štítek. Na dozdobení jsem použila srdíčka z mojí zásoby a také textové samolepky. Opět pocákáno zlatým sprejem, to já můžu.
Pozadí této stránky jsem vytvořila tak, že jsem si vzala bílý papír a razítky z mojí zásoby jsem natiskla kolečka. Původně jsem to myslela trochu jinak, ale když jsem natiskla jedny, úplně mne to trklo. Vždyť to vypadá jako vánoční ozdoby na stromeček! Tak jsem natiskla kolečka i na druhou stranu, černým popisovačem jsem přikreslila čáry “jako provázky” a nalepila spoustu ozdoby z kolekce VÁNOCE, aby vypadaly také jako vánoční ozdoby. Potom jsem jen dopsala popis fotky a nijak víc nezdobila.
A jak pokračuješ se svým prosincovým albem? 🙂
Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738