Publikováno Napsat komentář

INSPIRACE // Dárkový poukaz

Dneska jsem si pro Vás připravila jednu malou inspiraci na to, jak darovat dárkový poukaz. Pro mě, jako kreativního člověka je totiž darovat dárkové poukazy jen narychlo vytištěné a vložené do bílé obálky hodně neosobní a neoriginální. Takže pokaždé se snažím alespoň vyzdobit obálku, nebo když to jde i samotný pokaz.

 

 

Tentokrát jsem si připravila základ čtvercové obálky (tu jsem si vyřezala na plotru) ve velikosti o něco málo větší než jsou kartičky na lepikaro.cz velikosti INSTA 4×4  abych je nemusela zastřihávat. Do vnitřku obálky jsem vlepila právě kartičku z kolekce rodina.

 

Pak jsem se vrhla na samotný poukaz, který jsem vyrobila z další kartičky z kolekce rodina. Napsala jsem text a použila chipboardy – kartonové výseky z kolekce jídlo, které jsou vážně povedené a měla jsem je dlouho doma a konečně našly využití. 🙂

 
 

 

Samotnou obálku jsem z jedné strany ozdobila samolepkami hvězdiček a nápisem PRO TEBE.

 

Na druhou stranu jsem použila stejné samolepky hvězdiček a hlavně další kartonový výsek s nápisem #jídlo, který slouží na otevření obálky.

 

 

A je hotovo, opravdu rychlá výroba s pár pomůckami a jakou to udělá parádu. Určitě mi dejte do komentářů vědět, jestli když dáváte poukazy nějak je zdobíte, nebo to není nic pro Vás? 🙂

Krásný den Káťa – Kreativní holka

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartičky do fotoalba – Jídlo (Design INSTA, 4×4)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Rodina (Design INSTA, 4×4)
To chci ♥
Samolepky – Jednorožci
To chci ♥
Kartonové výseky – Sada Jídlo
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Katka, inspirace, Samolepky
Napsat komentář