Publikováno Napsat komentář

DIÁŘOVÁNÍ // První dny v novém diáři a představení adventního kalendáře

Moje letošní pánování

Dlouhé roky jsem používala diář s vnitřkem TO DO a loni jsem si našla cestu k diáři s vnitřkem KLASIK. Vyzkoušela jsem si také dva různé způsoby plánování v tomto diáři – podle hodin a pak podle úkolů. Právě soupis úkolů k jednotlivým dnům mi vyhovoval nejvíce. Kromě diáře mám po ruce také poznámkový bloček a dva měsíční nedatované plánovače. Jeden mám v pracovně pro plánování věcí okolo eshopu a druhý nám visí na lednici abych měli přehled, kdy má Lukáš pohotovost nebo kdy máme jít na veterinu a další.

A tady už jsou první dvě stránky z mého diáře. K plánování jsem použila samolepky, které byly součástí adventního kalendáře. Jsou to samolepky ČMÁRANICE a NEOBYČENÝ ŽIVOT.

Adventní kalendář 2020

Jak už jsem v úvodu nakousla, zmiňované samolepky jsou z loňského adventního kalendáře. Já jsem obsah kalendáře nijak neprozrazovala, chtěla jsem abyste měly překvapení. Nyní už máme ale dávno po Vánocích i po Silvestru a tak je na čase obsah adventního kalendáře představit. Část samolepek z kalendáře se totiž objeví jako lednové novinky 😎 Neukážu ti, jak šly za sebou, ale rozdělím to podle toho, jestli se jedná o starší samolepky, exkluzivní a nebo právě o ty, které naskladním v druhé polovině ledna na eshop 😊

Exkluzivní

Brzy skladem na eshopu

Ty, které už znáš

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Diář 2021 (KLASIK) – MOZAIKA (A5)
To chci ♥
Poznámkový bloček – Tropy
To chci ♥
Nedatovaný měsíční stolní plánovač – Tropy
To chci ♥
Magnetická páska (9 cm)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Diář, Diářování, DT Bára, plánování
Napsat komentář