Publikováno Napsat komentář

DIÁŘ // Mé plány nejen s diářem

Ano, s novým rokem si i já připravuji diář. Tedy mám jich v jedněch deskách hned několik. Vešly se mi do nich hned tři náplně. Krom klasického diáře vzor DOTS mám i Plánovač fotoalba a Studentský diář (neodolala jsem a chtěla začít plánovat už v říjnu, ale shodou okolností jsem se k tomu nedostala). Což mi vůbec nevadí, plány s ním se tím nemění.

Jak jsem již psala, mám jen náplně a je to to nejlepší, co jsem si mohla na mé plánování přát. Sice jsem si první náplň špatně nadírkovala, ale napravila to washi páska. Poučená z této malé nedokonalosti a neochotou stále rozevírat kroužky, jsem si vymyslela vlastní systém (určitě už někdo podobný má, ale každý jsme originál, že). Z velkých papírů (12×12) jsem si vytvořila něco jako rozdělovače a nosiče stránek :).

Takto mám diář rozdělen na měsíční plánování (to je vlastně hlavní diář), zapisování na dva týdny, seznamy a Plánovač fotoalba.

Měsíční plánovač si budu asi nejvíc zdobit, ale ani tak to nebudu přehánět, hlavní je přehlednost. Kancelářské klipy mi drží polovinu roku, nemusím tedy dírkovat a zároveň mohu rychle zapisovat události nadcházejících měsíců (čemuž se vyhýbám, vše se nějak často mění). Na obrázku můžete vidět samolepku růže.

Jednotlivé týdny jsem si opět přichytila k rozdělovníku (celkem rychle se v diáři díky nim orientuji). Na jedné straně jsou liché týdny a na druhé sudé. Opět mohu celkem pohodlně zapisovat do nadcházejících týdnů.

Tradá. Tady je moje nejoblíbenější část (funkčně i vzhledově). Ráda si píšu jednotlivé úkoly a pak je odšrtávám (ano, tato činnost vyplavuje hormony štěstí 😉 ). Často se mi poslední dobou stává, že zapomínám, takže si vše budu hezky psát. No a ty kategorie? Super záležitost, barevně si mohu vyhrát a celkově si rozvržení přizpůsobit sobě.
 

Toto je poslední, ale pro tento rok nepostradatelná část diáře. Letos chci být víc organozovaná co se tvoření Project Life týče. Fotky vyvolávat i účelově a mít pod kontrolou i poznámky. Na pevných deskách jsou různé varianty rozvržení kapes, děkuji Baru. Na jednotlivých stránkách je dost místa pro poznámky či náčrtky. Nechybí ani dva čtverce pro rozkleslení tvořené stránky. Mým plánem je si sem dělat poznámky k vyfoceným fotkám a přidávat výpisky z jednotlivých popsaných týdnů. Co s těmito stránkami poté ještě nevím, asi je schovám na příští rok.

Tento článek je trochu jiný, než píši normálně. Ale z diáře a jeho rozvržení jsem měla takovou radost, že jsem se o ní musela podělit. Také jsem využila Barči nápad ohledně použití euro obalů. Co závěrem? Od teď už jen diářové náplně a příště už zas bude PL článek (i když kdo ví, mám i Barčiny úžasné velké papíry).

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738