Publikováno Napsat komentář

Design tým // Představujeme se … Monča

Ahoj, já jsem Monika Týfová a poprvé jsem se stala členkou desing teamu. Odmala jsem pořád něco stříhala a lepila, chodila na výtvarku, ale jak byl člověk starší a starší, tak nebyl čas. Jednoho dne se mě přítel Martin zeptal, co chci k Vánocům a já řekla knížku o scrapbookingu. A tím to všechno začalo. Za to mu budu na do smrti vděčná.

Nejraději tvořím něco, co můžu někomu darovat. Mini album, scrapbookovou stránku, rámeček s fotkou, přání ke svatbě nebo k narozeninám. No zkrátka z toho musím mít radost hlavně já, pak z toho musí mít i ostatní. Hrozně moc si chci vyzkoušet svatební oznámení, tak snad se brzo dočkám. ☺

Tvořím, noooo to je záludná otázka, převážně tvořím u jídelního stolu v kuchyni se svým psem, který mi asistuje. A když je venku v létě nádherně tak na zahradě.

Můj tvořící proces probíhá tak, že mě něco napadne a jde se tvořit. Což znamená mít neustále připravený materiál z čehož šílí moje babička, protože jsou to pro ní krámy a nepořádek. Jsou dny, kdy to jde a pak dny kdy to nejde. Pokud mě napadne něco a nemůžu v tu chvíli tvořit, tak hned svoji myšlenku zapisuji do diáře.

Moje oblíbená firma je v poslední době ELLE´S STUDIO a designer Steffi Ried, ale nemám přímo někoho, koho bych sledovala pořád.

Inspiraci hledám v mé hlavě, na Pinterestu a na YouTube.

Můžete mne sledovat na Instagramu jako mony_ty.

Na VKS mám nejraději všechno ☺ Báry epoxy samolepky jsou skvělý, české papíry (anglických je tu až až -> tohle oceníte až děláte album a nesmí tam být nic anglického), kartičky všech velikostí, české papírové výseky. A ty její kolekce! Z těch se dá udělat úplný zázrak (takhle vidím svoje vánoční album).

Kromě papírové tvorby mám ráda také seriály (ty bych fakt zakázala), ale myslím ty americké (nechtějte, abych je vyjmenovala ☺ ) ne ty české a kruhový trénink v gymu u kluků a jógu.

Můj tip: vezměte nůžky, papír, lepidlo, fotku a jdete tvořit krásné vzpomínky buď pro sebe nebo pro kamarády.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738