Publikováno Napsat komentář

DESIGN TÝM // Bára

Ahoj, já jsem …
… Bára a jsem zakladatelka, designérka, sekretářka a členka design týmu eshopu Váš-kreativní-svět.cz. Kromě eshopu, pracuji na plný úvazek mimo Nymburk jako kodérka webů a také vytvářím design diářů pro Designové organizéry. Také mne můžete znát znát z blogu Scrapylife, kde dvakrát do měsíce ukazuji, jak stránky vznikají.

Nejraději tvořím …
… project life. Když už si ten čas najdu, ráda zaznamenávám fotky a vzpomínky. Plánování a zdobení diáře je moje druhé oblíbené tvoření. A když mám času o trochu víc, zasednu k přáníčku nebo knize koncertů.

Tvořím v … 

… mojí krásné a velké pracovně, ve které je stále spousta nepřebraných krabic po stěhování, ehm. Slibuju, že vás do ni někdy nechám nahlédnout! Takhle vypadal pracovní koutek v našem minulém bytu.
Můj tvořící proces probíhá … 
… v zajetém stylu, který mi vyhovuje úplně nejvíc. Jelikož mám v albu velký skluz (ne, nebudu to počítat, je to fakt hodně), tak můžu fotky tisknout najednou po větším množství. Fotky si tisknu doma. Příprava, tisk a řezání je ale ten největší vopruz na celém tvoření, proto se snažím mít fotky připravené na chvíli, kdy mám čas tvořit. Pak už to jde velmi rychle. Na stůl vyskládám věci, které asi budu používat a tvořím. Mnohdy mám “nalepeno” za půl hodiny.
Moje oblíbená firma či designer je …
… já! Né, teď vážně … jak to tak bývá, kovářova kobyla chodí bosa. Stejně tak to bylo a je se mnou. Z vlastních kartiček vlastně tvořím málo, ale snažím se to napravovat. Jinak mám moc ráda produkty od Becky Higgins a Heidi Swapp. V poslední době se mi začala líbit i velmi barevná Amy Tagerine.
 
Inspiraci hledám …
… na internetu. Nejraději koukám na youtube, pinterest a instagram. V odběrech mám i také spoustu blogů, ale na ně teď moc není čas.
Můžete mne sledovat … 
… na blogu Amca Design, na instagramu @amcatko a na facebookové stránce Amca Design: Project life.
Na VKS mám nejraději …
… že je to vlastně moje (občas zanedbané) dítě. Prvotní myšlenka na české kartičky nebo vůbec vlastního eshopu vznikla již na podzim v roce 2014. Realizace trochu pokulhávala, mimo jiné také kvůli staré a vzápětí nové práci, ale podařilo se. 
Kromě papírové tvorby mám ráda také …
… hudbu! Bez té nedokážu v podstatě nic dělat. S tím souvisí i můj další poněkud nákladný koníček – koncerty.
Můj tip …
… sny se opravdu plní. Stačí věřit, vydržet a nepolevit 🙂

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738