Publikováno Komentáře: 2

Den blbec a Skvělej den spolu

Dnes vám ukáži první stránku tvořenou z fotek tohoto roku. Nevím, zda to tak Barča zamýšlela, ale kombinace těchto dvou kolekcí se mi moc líbí. Krásně se doplňují, tak to má být.

Označení měsíce dávám většinou na velkou fotku v rozměru 6×4. Další velkou fotkou je tu série tří fotek, sice jsem měla špatně nastavený foťák, ale výsledek se mi líbí a proto v albu nesmí chybět (chybě navzdory). Jinak je stránka tvořena kartičkami z těchto dvou kolekcí.

Fotku škvarků jsem podlepila kromě bílého papíru kartičkou s růžovou skvrnou a ořezala. Teď mám na každé kartičce/fotce opakující se barvy. Moc se mi líbí kombinace růžové/červené a tyrkysové.

Zde je kartička z kolekce Skvělej den v rozměru 6×4. Nápis je umístěn uprostřed, proto jsem fotku trochu ořízla a nalepila na prázdné místo. Z druhé strany jsem napsala text. Fotku jsem ozdobila ještě pomocí hesla z vystřihovánky.

Zde je Skvělá samolepka a zázrak, který dokáže jen foťák.

Tady snad není třeba nic psát. Fotka si přímo říkala o tuto kartičku. Budu si muset doplnit kolekci Den blbec. Pokud se objeví jednou za rok, tak opakování vadit nebude.

U poslední kartičky jsem využila její rozdělení a na jednu část napsala povídání o angíně. Na druhou polovinu jsem nalepila fotku použitých léků a připsala jejich dávkování (pro jistotu si to ještě přepíši i do diáře).

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

2 komentáře u „Den blbec a Skvělej den spolu

  1. Děkuji :). Ty kartičky jsou opravdu parádní. Moc se mi líbí, jak vytvoří krásnou čistou stránku, aniž bych se moc snažila :).

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738