Publikováno Napsat komentář

CESTOVNÍ DENÍK // Jeden den ve východních čechách

Krásné úterní odpoledne! Po své lehké pauze tu jsem s novým článkem. Jelikož zítra večer budeme naskladňovat novinky, rozhodla jsem se, že už vám nějaké ukážu 😁 Mám z nich totiž děsnou radost!

Článků o cestovních denících tu zatím moc nebylo a tak jsem se to rozhodla změnit. Né že bych cestovní deník vyplňovala nějak pravidelně, ale jednou za čas tam naše výlety zapíšu. Dneska ti ukážu jeden z nejaktuálnějších, na který jen, tak nezapomeneme. 😊

Novinky, které ti dnes ukážu, jsou čistě samolepkové. V rámci nové kolekce Naše báječné léto … jsem vybrala několik lokací, kde letos můžeme trávit léto a doplnila je i ozdobami s motivem mapy. Samolepkový aršík s mapami jsem udělala tak, aby se dal použít nejen do tvých alb z dovolených, ale právě do již zmíněného cestovního deníku. Najdeš na něm 4 malé mapky, několik odznáčků místa a malé texty.

Další novinkou, jsou tyto samolepkové mini abecedy. Na eshopu už podobné abecedy už jsou, ale tyto jsou opravdu pidi 😁 a já si je naprosto zamilovala! Kromě těchto dvou barev se můžeš těšit i na 8 dalších barev. Já jsem abecedu použila pro “napsání” titulků.

Fotky jsem si tiskla na své malé přenosné tiskárně, kdy fotka je vytištěná na samolepkový papír, což je ideální i na cesty.

Už se těším, až ti ukážu další papírové projekty z nové letní kolekce! Novinky naskladníme zítra večer ve 20:00.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Cestovní deník – CULTURE MAP (A5, II. jakost)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Cestovní deník, DT Bára
Napsat komentář