Publikováno Napsat komentář

CARDMAKING // Všechno nejlepší!

Moc vás všechny zdravím! Tentokrát pro vás mám tip na vytuněnější přání, nebo minialbum, které dáte jako dárek a uděláte radost. Tvořit budeme rychle a jednoduše – tak pojďme na to. Budete potřebovat 5ks papírů 6×6. Přičmž 3 z nich ohneme 1,2 cm po straně, čtvrtý také 1,2 cm po straně a ještě 5 cm z druhé strany. Poslední papír ohneme jen 5 cm z jedné strany. Přikládám fotku, kde je vše vidět.

Připravené stránky slepíme k sobě vždy v místě, kde je kratší typ přehybu (1,2 cm – velikost si samozřejmě můžete přizpůsobit podle sebe). Více detailů si můžete prohlédnout na fotce.

Připravené minialbum bude vypadat následovně:

Při slepení horní a spodní části 5 cm ohybu vznikne kapsa, kam můžeme vložit fotku, nebo třeba voucher k narozeninám. Následující stránka může být také ve stylu kapsy, nebo pouze přehyb, jak jsem ji nechala já – připadá mi tak zajímavější.

A když už máme přání/minialbum připravené, je na čase ho zaplnit. Já jsem se rozhodla, že přání věnuji speciální příležitosti, kdy moje blízká kamarádka bude slavit jubileum. Realita mého tvůrčí procesu vypadá asi takhle:

Chtěla jsem zakomponovat hodně fotek a zdobení nechat jednoduché. Nová kolekce Slavíme! mi tvorbu přáníčka velmi usnadnila – je vážně skvělá!

Další stránky přání vypají asi takhle (některé fotky jsem musela zakrýt, ale myslím, že pochopíte, co a jak jsem kde ozdobila).

Do levé kapsy plánuji vložit dárkový voucher k narozeninám. Ale můžete tam schovat nějaký papírový suvenýr, nebo fotku. Pravou část plánuji dozdobit.

Na levou stranu napíšu text přání a věřím, že bude mít u oslavenkyně úspěch.

Co vy a přáníčka? Kupujete, nebo vytváříte?

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kreativní sada na výrobu fotoalba – Slavíme!
To chci ♥
Malá kreativní sada na výrobu fotoalba – Náš týden
To chci ♥
Papírové ozdoby – Náš týden
To chci ♥
Papírové ozdoby – Slavíme! – Texty
To chci ♥
Papírové ozdoby – Slavíme! – Tvary
To chci ♥
Papírové ozdoby – Slavíme! (sada)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Jane, Cardmaking
Napsat komentář