Publikováno Napsat komentář

CARDMAKING // Knihomolské přání

Je tu ještě nějaký knihomol? U mě sice káva, kniha, pohoda neplatí, protože čtu převážně cestou do a z práce. Takže knížka a káva u mě moc často není. Nicméně i tak jsem milovník knih, a málokdy vycházím z domu bez knížky, protože nikdy nevíte, kdy bude dlouhá chvilka, která se využije na čtení. 🙂

 

A tak jsem vyrobila inspiraci na jedno knihomolské přáníčko. Jako podklad jsem zvolila papír s motivem dřeva , který má trochu evokovat polici s knihami.  Následně jsem si vzala k ruce kolekci Knihomolka a začala jsem různě zkoušet a kombinovat.

 

Prvně je vidět, že jsem dávala tři štítky pod sebe na jutový provázek, pak se mi to ale zdálo moc strohé, tak jsem poslední papírový štítek vyměnila za cedulku s nápisem káva, kniha, pohoda.

 

Pak jsem použila papírovou cedulku, ke které jsem navázala opět kousek provázku, aby působila jako záložka. Na ni jsem přilepila pomocí 3D pásky obrázek knížky a připsala nápis pro Tebe.

 

Celé jsem to nakonec prohodila a „žebřík“ s cedulkami dala na levou stranu přání a na pravou přilepila „záložku“ pro Tebe.

 

Pak jsem ještě celé přáníčko dozdobila samolepkami a papírovými výseky knížek a jedno přáníčko pro milovnici knih je hotové. 🙂

 

Hotovo a teď si jít jen číst.:)

 

Určitě mi dejte vědět, jak se Vám přáníčko líbí a hlavně jestli čtete a co zrovna čtete?

Káťa – Kreativní holka

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Český scrapbookový papír (12×12) – Podzim – Dřevo
To chci ♥
Kartonové výseky – Knihomolka
To chci ♥
Samolepky – Knihomolka
To chci ♥
Samolepky – Ikonky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, Cardmaking, DT Katka, Samolepky
Napsat komentář