Publikováno

BULLET JOURNAL // V odstínech béžové


Ahoj, vítej u nového článku!

Máme tu červen, a já už mám v bujo hotové tři týdny dopředu, což je u mě fakt úspěch. Dvoustrana, kterou ti dneska ukážu, bude v nude barvách, doplněna o samolepky Boho vesnička.

A co kromě bujo budeš potřebovat?

  • samolepky
  • brush pen (černý a béžový), liner
  • washi pásky
  • papíry na zdobení (list ze staré knihy)
  • lepicí roller (lepidlo)

Proces tvoření

Nejprve beru do ruky jako vždy tužku. Promyslím si rozložení a potom jemně načrtnu. Tentokrát jsem se rozhodla pro pravidelnost, proto jsou dny (téměř) přesně vedle sebe a nad sebou. Nezapomněla jsem ani na nadpis měsíce a kalendárium. Následuje realizace nadpisů pomocí malého brush penu černé barvy a obtažení kalendária.

Rozhodla jsem se pro citát na vyplnění prázdného místa na konci týdne, k psaní jsem použila černý liner.

Co se týče dat, napadlo mě napsat čísla za názvy dnů. Malá, ale užitečná rada pro tebe – napřed si napiš čísla a pak až text nebo se ti to rozmaže jako mně. Ale snažila jsem se situaci zachránit, tak snad to není tak zlý. 😀

Pak už přichází řada na zdobení. Nechtěla jsem to moc přehánět, zvolila jsem jen tři prvky – washi pásku, samolepky a ozdobný papír. Konkrétně platíčko samolepek Boho vesnička, dvě mřížkované washi pásky (rose gold a hočicovou) a papír ze staré knihy.

Pak už stačilo jen natrhat papír na různé kousky a nalepit na volná místa. Následovala washi páska a přes ni samolepky domečků. Je fajn myslet i na detaily – proto jsem přidala pidi větvičky.

A je hotovo, děkuji za přečtení! 🙂

Pro více inspirace mrkni na můj instagram, během června tam najdeš i další dvoustrany v podobném duchu.

Měj se krásně a zase příště, Terez

 

 

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Boho vesnička
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: bullet journal, bullet journal česky, Diář, DT Terez, inspirace, plánování, Samolepky