Publikováno Napsat komentář

BULLET JOURNAL // U diářového moře

bujo-layout-more

Ahoj vespolek!
Nejradši bych řekla “ahoj podzime”, ale na ten si asi ještě chvíli počkáme. Proto jsem se rozhodla vydolovat své poslední letní záchvěvy letošního roku a ukázat vám jeden ryze letní bullet journal layout, který je stejně tak jednoduchý, jako efektní. 🙂 Vítejte u moře, i když letos spíše jen diářového.

Dnes budeme používat:

  • Samolepky Lepikaro v modrých barvách (úplný seznam najdete pod článkem)
  • Kartičky Jarní nálada
  • Modré fixy – já jsem použila brushpeny Tombow a Pentel
  • Černý fix
  • Bílou gelovku, případně třpytivé modré gelovky, pokud máte chuť 🙂

samolepky-more

Troška scrapbooku

Když při tvoření používám scrapbookové prvky, jako jsou kartičky, nejprve si je zkusím různě poskládat na stránku. Dělám různé kombinace, překrývám je a přemisťuju, abych viděla, kde se mi budou líbit nejvíce. Pak si tužkou rozvrhnu, kde budou jednotlivé dny, případně obrázky. Jinak tomu nebylo ani tentokrát.

Teprve pak vezmu lepidlo a pustím se do rozmístění kartiček nebo vytisklých obrázků. Nejradši mám lepicí roler, který je snadný na použití, nejste od něj ulepení a drží naprosto skvěle. Pokud jej zrovna nemám u sebe, sáhnu po tuhém lepidle, které nezvlní papír.

scrapbook-karticky

Úkol zněl jasně: Vrstvit!

Miluju vrstvení. Překrývat různé vzory, materiály, textury, samolepky a ústřižky. V tomto layoutu jsem se držela při zemi – dvě kartičky jsem nalepila přes sebe a na ně jsem použila samolepku. Abych dodala výsledku trošku další rozměr, přimalovala jsem na kartičky bubliny modrým a černým fixem. Gelovkou jsem jim dodělala odlesky a tu a tam přidala ještě bílou tečku. Gelovka lehce vystupuje z papíru a přináší trošku plastičnosti.

Podobně jsem postupovala i na druhé straně, kde jsem kartičku přelepila samolepkou, a vytvořila si tak sloupec pro poznámky. Na kartičku jsem také domalovala pár bublin, které vypadají, že z ní utíkají ven. 🙂

Čísla jsem napsala velká a zakulacená, aby ladila s tématem vody a doplňovala bubliny. Názvy dní jsem potom dopsala nenápadným světle modrým odstínem, protože černá by tady působila až příliš tvrdě. Jsme přeci pod hladinou moře!

A když už jsem měla v ruce fixy, doplnila jsem na spodní okraj pár podmořských rostlinek a řas. Nic složitého, jen vlnité linky – dodají rostlince trošku pohybu.

A teď už zbývá jen plánovat! Budu pokračovat v modrých tónech, zejména v těch světlých. Důležité úkoly zvýrazním tmavě modrou, případně přilepím tmavě modrou ikonku. Ty mám nejradši. 🙂

bujo-layout-more

Přeju vám krásné poslední letní dny a odpočinek od veder!
Míša

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – U moře
To chci ♥
Samolepky – Jarní nálada – Kategorie (Tyrkysová)
To chci ♥
Samolepky – Jarní nálada – Kategorie (Mint)
To chci ♥
Samolepky – Jarní nálada (tmavá sada)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jarní nálada (Design INSTA, 2×2)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, bullet journal, Diář, diář Míša, DT Míša
Napsat komentář