Publikováno Napsat komentář

BULLET JOURNAL // Týden naruby s květovými samolepkami

 

Ahoj!
Dnes vás vítám u článku, v němž si ukážeme nový typ layoutu, vyzkoušíme květinkové samolepky a vykouzlíme si stránku pro dosažení cílů. Pokud jste připraveni, můžeme se na to vrhnout. Ještě před tím se ale podívejme, co budeme k vytvoření dnešních stránek potřebovat.

K vytvoření potřebuješ pouze:

  • černý tenký fix
  • růžový štětcový fix
  • samolepky od VKS! 🙂
Toto rozvržení stránky je poněkud netradiční a dá se říct, že je trochu naruby. Většinou layouty děláme tak, jak otvíráme diář. Pokud ale chcete něco trochu jiného, nebojte se diář trochu pootočit. Nemusí to být vůbec na škodu. 🙂
Začněte s jednoduchou tabulkou a rozdělte ji na 7 sloupců. Já jsem zvolila šířku jednoho sloupečku 2,5 cm a myslím, že to dostačující. Pak každému sloupci přidejte hlavičku, kam nalepíte samolepky s čísly a dopíšete názvy dní.

Jak na layout

Tabulku můžete udělat přes celou stranu nebo si nechat trochu místa pro vlastní poznámky. Já jsem využila dvě samolepky: Poznámky a Nákup. K nim jsem dokreslila linky a kroužky, čímž jsem vytvořila jednoduché seznamy. Vešel by se vám tam ale například i menší mood tracker nebo water tracker.
A nezapomeňme na zdobení! Samolepky květin se k jaru bezvadně hodí a navíc se dají vzájemně kombinovat. Nalepte pod květ lístek a vytvořte si kytičku. Nebo použijte větvičky na orámování nadpisu. Tento druh obrázkových samolepek je boží – krásný i praktický zároveň.

Stránka pro goal setting – stanovení cílů

Na vedlejší stranu si vytvoříme malého pomocníka, který nám pomůže v dosažení stanovených cílů.  Ať už se chystáte vymalovat, upéct ten dort z časopisu nebo začít s novým projektem, stanovení cílů (goals setting) je skvělým začátkem. Na stránku si vypište, co chcete dělat, připojte důvody, plusy, mínusy a způsob, jakým toho dosáhnete. Samozřejme, že malování, čmárání i lepení samolepek je povoleno!
Namísto klasického nadpisu jsem zvolila citát Don’t call it a dream, call it a plan!, což znamená Neříkej tomu sen, říkej tomu plán. Myslím, že motivace z něj doslova srší. 🙂 Nadpis můžete doladit barevným slovem, aby lépe vyniklo, co je podstatné.
A na závěr už jen doplňte samolepky podle libosti. Já jsem navrstvila 3 různé do pravého spodního rohu a udělala rámeček okolo celé stránky. Tím se vše oddělí od týdenního přehledu.

A plánujeme!

Do layoutu už můžete začít plánovat, jako vždy. Používejte stejné barvy, jaké mají květiny, aby vaše stránka působila celistvě a esteticky. Využít můžete samolepky s ikonkami nebo s úkoly, protože úplně přesně padnou do narýsovaných sloupců. A nebojte se překrývat!

 

Snad jsme dnešním článkem přivolali jaro. Už by mohlo přijít, co říkáte? 🙂 Budu ráda, když dáte vědět, jak se vám článek líbil a nezapomeňte mrknout ani na výtvory ostatních holek – jako vždy mají krásné scrapbookingové projekty! 🙂
Mějte se hezky,
Míša
Použité produkty:

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář