Publikováno Napsat komentář

BULLET JOURNAL // Tichá noc

Ahoj a vítejte u nového článku!

Touto dobou už jsem měla v plánu vánoční tematiku, ale vánoční novinky Lepikaro teprve netrpělivě očekávám. Pojďte si tedy chvíli zkrátit s diářem, který přeci jen ozdobíme layoutem trochu Vánoci inspirovaným. A protože jsem si oblíbila motiv noční oblohy, ukážu vám dnes další variaci.

Co budeme potřebovat?

  • Modrý fix (já mám Tombow ABT)
  • Samolepky Lepikaro, jejich výčet najdete na konci článku
  • Zlatou gelovku (použila jsem Sakura Gelly Roll)
  • Černý a šedý fix

Uklidňující layout s králíkem

Moc se mi líbil můj předchozí layout inspirovaný Malým princem, kde byl však ústředním motivem králík. Proto jsem se k němu vrátila i tentokrát a doplnila jím dvojstránkový týdenní layout. Protože listopad je pro mě nadmíru hektický, vsadila jsem na minimum vlastního písma a na většinu nápisů použila samolepky. Naštěstí je z čeho vybírat. 😊

Na levé straně jsem nechala sloupec pro poznámky, tentokrát se samolepkou Zařídit a Naučit se. Možná to znáte, blíží se zkouškové a zápočty, takže škola dominuje nejen vašemu volnému času, ale také diáři.

Čísla dní jsem napsala modrým a šedým fixem, vždy „na střídačku“. 😊 K nim jsem pak nalepila samolepky s názvy dní. A protože mi pod nedělí zbylo místo, využila jsem ho na poznámky. Do tohoto pole jsem ještě přidala ikonky sociálních sítí – ty mi tak chyběly a konečně jsou dostupné!

Nenáročné tvoření v bullet journalu

Pokud neradi malujete, a nebo na tvoření nemáte moc času, tohle je layout pro vás. Téměř jediným zdobným prvkem je tady zlatý nápis: Silent night, holy night. Ten odkazuje ke koledě Tichá noc, kterou je právě tento layout inspirovaný. Je uklidňující, vzdušný a třpytivý. Jako zimní noci. 😊

Okolo samolepek králíků jsem přidala pár zlatých teček gelovkou Gelly Roll, které mají symbolizovat hvězdy. Ty jsem nakonec ještě přidala velmi tenkým finelinerem v černé barvě. A to samé jsem pak udělala i okolo nápisů na horním okraji stránek. Přestože je layout na můj v kus hodně minimalistický, líbí se mi, jak působí uspořádaně a přehledně.

Stanovte si priority. Pomocí barev!

Při plánování jsem pak používala jen černý fix, kterým jsem psala úkoly. Největší úkol dne jsem vždy označila tahem modrého fixu – díky tomu vždy vidím, jakou prioritu mám na daný den. A ta musí být splněná. Přes to nejede vlak… Většinou. 😀

Použila jsem pár ikonkových samolepek a také samolepku z knihomolské edice, kterou jsem chtěla nalepit už dlouho, ale konečně mám možnost – vrátit knížky do knihovny. A že už to fakt hoří!

 

Doufám, že si z dnešního článku odnesete nejen tip na to, jak pracovat s Lepikaro samolepkami, ale také, jak snadno přidělit věcem priority. Pokud si přímo označíte jeden konkrétní úkol, splníte jej spíš, než když se vám ztratí mezi změtí ostatních poznámek.

Pro dnešek je to ode mě vše a doufám, že příští plánovací článek se ponese v duchu Vánoc, ozdob a nějakého toho svařáku, který si k plánování rozhodně udělám. 😊

Těším se na příště a přeji klidné předvánoční dny!
Míša

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Knihomolka
To chci ♥
Samolepky – Zajíci
To chci ♥
Samolepky – Sada – Souhvězdí
To chci ♥
Samolepky – Souhvězdí – Ikonky
To chci ♥
Samolepky – Souhvězdí – Kategorie (tmavě modrá)
To chci ♥
Samolepky – Souhvězdí – Úkoly
To chci ♥
Samolepky – Socky
To chci ♥
Samolepky – Ikonky
To chci ♥
Samolepky – Dny
To chci ♥
Samolepky – Zajíci – Kategorie (světlá)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: bullet journal, diář Míša, DT Míša
Napsat komentář