Publikováno

BULLET JOURNAL // Láska v diáři

Ahoj, vítám Tě u únorového článku.

Protože v poslední době nemám na bullet journal až tolik času, snažím se ho tvořit jednoduše a k tomu využívám hlavně samolepky. Ty totiž dokážou každou stránku ozvláštnit a dozdobit. A protože na únor připadá den sv. Valentýna, tedy svátek všech zamilovaných, zdálo se mi fajn zaměřit se na lásku tak trochu i v bujo. No a co může být pro tohle téma lepší, než samolepky plné srdíček a lásky.

Tak jdeme na to!

Pomůcky, které se ti budou hodit:

  • tužka, guma
  • černý liner
  • brush pen (béžový)
  • samolepky!

Proces tvoření

Prvním krokem je práce s tužkou. Téměř vždy začínám s ní, abych si pak jednoduše opravila chyby. Když jsem spokojená, začnu obtahovat linerem či jiným vybraným fixem. S gumováním pak vždycky radši nějakou chvilku čekám, aby se mi to nerozmazalo, ikdyž jsem v tomhle dost netrpělivá. 😀

Tužkou jsem nakreslila obrysy písmen podle názvů dnů, obtáhla je černě a následně vyšrafovala. Pak jsem vždy na protější stranu písmene udělala  pruh brush penem, a do něj napsala název dne. Doporučuju dělat to v tomto pořadí, ať se ti nerozmaže liner (vím, o čem mluvím).

 

A nakonec samolepky. K datování jsem využila arch s čísly. Hlavní roli v layoutu hrají únorové nálepky, které mají Valentýnskou tematiku. Z aršíku jsem použila lístečky, které jsem dolepila k písmenům – napřed jsem si pohrávala s myšlenkou, že je nakreslím ručně. A pak symbol lásky, srdce. Celý lyaout jsem ladila do červeno modré, podle toho jsem i vybírala samolepky.

Jako odrážky pro to-do list jsem použila malá srdíčka.

A láskyplný týden v bujo je na světě!

Jak jsem na začátku zmínila, šetřím teď čas, takže super jednoduchý i poměrně rychlý layout.

Přeji ti krásný únor a Valentýna, ať už ho slavíš nebo ne. 🙂 Terez

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Náš rok (Únor)
To chci ♥
Samolepky – Folk – Čísla
To chci ♥
Samolepky – Babí léto (ikonky)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: bullet journal, bullet journal česky, Diář, Diářování, DT Terez, Samolepky