Publikováno Napsat komentář

BULLET JOURNAL // Drama Lama

Vítejte u nového článku!

Taky vás zasáhl trend lam? Pak si dneska přijdete na své. Aršík samolepek s lamou bude totiž v dnešním plánování v hlavní roli. 🙂 Myslím, že přidružené samolepky kaktusů a sukulentů se k nim taky náramně hodí a já je navíc používám moc ráda. Dejme se tedy do toho.

Co budeme potřebovat:

  • Štětcové fixy v hnědé a šedozelené barvě
  • Tenký černý fix a černý brush pen
  • Hnědý craft papír
  • Samolepky s lamou (odkaz použité samolepky na konci článku)

V minulém článku to bylo hodně o kreslení, dneska se zaměřme spíše na využití samolepek. Aby však každý roh stránky nepadl na úkor samolepky, využijeme dva z nich jako místo pro menší poznámky. Vezměte hnědý craft papír nebo přírodní balicí papír a vystříhněte z něj obdélník požadované velikosti. Když rohy obdélníku lehce otrháte, získáte nedbalý, přesto však estetický vzhled.

A protože jsou naše samolepkové lamy hodně světlé, uděláme pro ně malý podklad, aby lépe vynikly. Opět vezměte hnědý papír a utrhněte z něj kousek, který bude o něco menší než samolepka. Lamu pak usaďte na vzniklé pozadí – že teď vyniká mnohem víc? 🙂 Já jsem jí přidala navíc korunku a nápis Drama Lama Queen.

Nebojím se ani lepit obrázky přes sebe, popřípadě do nich lehce kreslit fixami. To třeba v případě, že chci dodělat drobné pozadí nebo zem, na které lama stojí. K tomu stačá pár tahů hnědým fixem, ani nemusíte být extra přesní.

Zeleným fixem Tombow v odstínu Avocado jsem pak napsala názvy dní doplnila čísla – černým brush penem Pentel Sign Touch Pen. Hnědé tabulky v rozích jsem dozdobila kaktusky a podklad pro týdenní plánování byl hotový.

Maličké detaily, perfektní výsledek

V kreslení podkladů pod samolepky jsem se tentokrát docela vyžívala. Jsou to malé detaily, jako rychlé čáry nebo spousta drobných teček, ale výsledký efekt je milionový! 🙂 Kombinace podkladového papíru a jemné kresby je pak třešničkou na planner dortu.

Místo craft papíru klidně použijte i scrapbookový, vzorovaný. Mohou tak vzniknout kombinace, které si zamilujete. K přilepování těchto drobných ústřižků, které nelepí, používám lepicí roller. Skvělá vychytávka, která vás ušetří nepořádku z lepidla.

Přestože jsme použili spoustu samolepek, stále nám zůstává hodně místa pro naše plánování. Do nového týdne se proto pouštím ruku v ruce s ikonkami a samolepkami kategorií. Mimochodem, obdélníková samolepka je super pro vytvoření drobnějšího seznamu u jakéhokoliv dne.

Já jsem takto využila samolepku Velký úklid a připsala si k ní, které místnosti podrobím gruntování. Už abych si tenhle úkol mohla odškrtnout!

Jak se vám dnešní lamí edice líbila? 🙂 Já teda vím jediné – i když mě trend lam docela minul, tak ta s korunkou… Tu jsem si zamilovala. 😀 A v kombinaci s mými oblíbenými zemitými barvami a kaktusy se mi na stránkách diáře objevil layout, který si klidně ráda zase někdy zopakuju.

Děkuju za vám za přečtení a těším se příště!
Míša

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Lamy a kaktusy
To chci ♥
Samolepky – Zahrada – Ikonky
To chci ♥
Samolepky – Zahrada – Kategorie (zelená)
To chci ♥
Samolepky – Zahrada – Úkoly
To chci ♥
Samolepky – Zahrada – Čísla
To chci ♥
Samolepky – Zahrada (sada)
To chci ♥
Samolepky – Dnes
To chci ♥
Samolepky – Socky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: bullet journal, bullet journal česky, Diář, diář Míša, DT Míša, Samolepky
Napsat komentář