Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE // Výzva a vyhlídky

Krásný den Vám přeji, jak se Vám v novém roce daří? Máte nějaké nové „schrapbookové“ předsevzetí? Začít každý týden zaznamenávat do PL alba? Naučit se novou techniku? Já Vám za sebe můžu prozradit, že si chci dodělat album ze Stockholmu, kde jsem byla v roce 2012. Proto jsem si pro Vás připravila dvě stránky. Na obě stránky jsem použila project life stránky, ale každá vypadá jinak.

První stránka byla pro mě obrovská výzva. Proč, to se dozvíte na konci pořadu 🙂 ne dělám si srandu. Použila jsem kolekci  Když jsme spolu, kde dvě stránky mají podle mě barvy spíše do oranžova. Jeden papír je čistě žlutý (oranžový) a druhý vlnkovaný. Já opravdu nemám oranžovou barvu ráda, proto jsem se rozhodla, dát těmhle papírům šanci. Tyhle chudinky dost dlouho ležely na dně krabice, ale překonala jsem svůj stín a střihla do nich. Každou kartičku jsem si vystříhala ve velikosti 6 x 4 palce (10 cm x 15 cm). Fotografie mám ve velikosti 9 cm x 13 cm, ale popravdě jsem si fotografie ještě zmenšila, aby vynikly papíry. Použila jsem klasickou kapsu a to Design A. V této sadě jsou i papírové rámečky, které moc ráda používám.

Kartičky uprostřed jsou ve formátu insta 4 x 4 palce (10 cm x 10 cm), ale já jsem si je zmenšila na velikost 3 x 4 palce (7,5 cm x 10 cm). Tyhle 4 kartičky jsem si vybrala proto, že si je můžu libovolně sama nazdobit. Meze zdobení se nekladou.

Z téhle stránky mám opravdu radost, protože v ní dominují barvy, které bych nikdy nepoužila.

Další stránka je z Jarní kolekce. Tuhle kolekci jsem si vybrala z jednoho důvodu, potřebujeme vyhlížet to hezké a tím snad jaro bude. Já mám zimu moc ráda a dokonce tady u nás v Praze ještě máme trochu sněhu, ale bohužel letos nepojedu na žádné hory a z toho je mi smutno. Další tři fotografie jsou z krásné země a to ze Švédska. Tentokrát jsme se byly podívat na letní zámek Drottnigholm. Ten den, ale i ostatní dny bylo tak krásně, že všechny fotografie jsou nádherné. Tentokrát jsem použila jiný formát PL kapsy. Kde přední strana
je velká a dlouhá, proto byl zde i na text, který je psaný na počítači.

Na pravou stranu jsem nalepila PL kartičku o velikosti 6 x 4 palce (10 cm x 15 cm). Použila jsem ten největší kartonový chipboard z této kolekce. Fotografie jsem opět zmenšila o modrou oblohu, abych je mohla hezky vlepit na PL kartičky.Ostatní malé PL kartičky 3 x 4 palce (7,5 cm x 10 cm) jsem nechala bez textu a zdobení. Jen puntíkatou stránku jsem dozdobila štítky.

Doufám, že se pochlubíte svými předsevzetími nebo tím co tvoříte z materiálu Lepikaro na facebooku nebo instagramu.

Přeji Vám krásný den.

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartičky do fotoalba – Když jsme spolu (Design INSTA, 4×4)
To chci ♥
Voskové pečetě – Když jsme spolu (sada 6 ks)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Když jsme spolu – Rámečky
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Když jsme spolu – Vlnky
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Když jsme spolu – Žlutá
To chci ♥
Papírové ozdoby – Když jsme spolu – Kvítka
To chci ♥
Samolepky – Když jsme spolu (texty)
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Základ (černá)
To chci ♥
Samolepky – Když jsme spolu (kvítka)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Jarní nálada – Srdíčka
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jarní nálada (Design A, 3×4)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Jarní nálada (Design A, 6×4)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Jarní nálada – Štítky
To chci ♥
Kartonové výseky – Jarní nálada – Kytičky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Monča, Project Life
Napsat komentář